×

Change Language

FI EN
×
×

Miten perun, siirrän tai vaihdan sarjaa?

Muokkaa tietojasi itsepalvelulinkin kautta

Haluatko vaihtaa sarjaa tai perua/ siirtää osallistumisoikeutesi?

Haluan vaihtaa sarjaa

  • Kaiva esiin sähköpostitse saamasi tilausvahvistus ja sen mukana tullut henkilökohtainen linkki tietojen ylläpitoon. Voit tehdä muutoksia tietoihisi (sarjan vaihdot, seuran nimen vaihto jne.) tämän ilmoittautumisen yhteydessä saamasi itsepalvelulinkin kautta. Jos linkkisi on hukassa, pyydä uusi info@vaarojenmaraton.fi.
  • Sarjan korotukset ovat osallistumismaksujen erotusta vastaan mahdollisia.
  • Myös sarjan vaihdot alaspäin ovat mahdollisia, vaihdossa ei hyvitetä osallistumismaksujen erotusta.
  • Huom. Sarjan vaihdokset ovat mahdollisia sarjakohtaisten & tapahtuman kokonaisosallistujakiintiöiden puitteissa.

Viimeisen kahden viikon ajan ennen tapahtumaa, 19.9. alkaen, kaikki muutokset ovat mahdollisia 14 euron muutosmaksua vastaan.

Haluan perua/ siirtää osallistumisen ensi vuoteen

  • Voit perua oman osallistumisesi ilmoittamalla siitä meille sähköpostilla. Emme palauta osallistumismaksua.
  • Voit siirtää osallistumisoikeuden toiselle (esimerkiksi myydä tai antaa kaverille). Päivitä tilallesi tulevan osallistujan tiedot järjestelmään ilmoittautumisen yhteydessä saamasi itsepalvelulinkin kautta. Jos linkkisi on hukassa, pyydä uusi info@vaarojenmaraton.fi.
  • Voit siirtää osallistumisoikeutesi seuraavaan vuoteen. Kaiva esiin sähköpostitse saamasi tilausvahvistus ja sen mukana tullut henkilökohtainen linkki tietojen ylläpitoon. Laita täppä ”Siirrän tämän osallistumisoikeuteni..”. Jos linkkisi on hukassa, pyydä uusi info@vaarojenmaraton.fi. Siirtomaksu on 14€.
  • Vastaat siitä, että vahvistat osallistumisesi seuraavan vuoden tapahtumaan erikseen (tätä varten saat ennen seuraavan vuoden ilmoittautumisen avautumista ohjeistuksen).

 

Osto- ja myyntipalsta

Voit jättää alla olevalle osto- ja myyntipalstalle ilmoituksesi, kun haluat joko ostaa tai myydä peruutuspaikan. Järjestäjä tarjoaa tämän palstan kontaktointia varten ja osallistujat vastaavat keskinäisestä viestinnästään ja rahojen siirtämisestä. Myyjän tehtävä on päivittää ostajan tiedot ilmoittautumisjärjestelmään linkin avulla, jonka sai ilmoittautumisen yhteydessä.

Huomaa, että sarjakohtaisissa kiintiöissä on liikkumavaraa, joten jos saat minkä tahansa matkan paikan, on sarjan vaihto mahdollista. Katso lisää kohta "Haluan vaihtaa sarjaa".

Osta & Myy / Buy & sell entries

Viesti Yhteystiedot Sarja
Ostetaan paikka 42,5km retki-sarjaan. Intoa puhkuen, Elli Esimerkki Elli Esimerkki +358 50 1234567 esimerkki@email.fi 42,5 km Retki
Ostan paikan m/n 42 km sarjaan. Olli-Pekka Mutanen +358400444609 opm@iki.fi 43 km Naiset ja miehet
Ostaisin 2 paikkaa matkalle 13.5km. ☺️ Erica Grahn 0504300098 Erica_grahn@hotmail.com 13,5 km
Ostetaan 2 paikkaa 42 km sarjaan. Juha-Matti Mella-Aho +358405424717 juhamatti74@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Marja Nevalainrn +358503003987 Marja.nevalainen@ouneva.fi 43 km Naiset ja miehet
Hei. Ostaisin yhden paikan 43 km matkalle. Tai jos on ylimääräinen 60km paikka niin sekin kävisi. :) Kristian Mohr 0503517948 kristianmohr@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Ostan 43 km matkalle paikan. Yt.Mari Mari Sirén-Koskinen +358504387877 Mari.sirenkoskinen@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Ostetaan 1 osallistuminen 43km:n matkalle. Pinni Heinonen 0407211623 siskom.heinonen@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Ostetaan paikka 13,5km matkalle Tero Tahvanainen +358468414234 tero.tahvanainen77@gmail.com 13,5 km
Ostaisin lipun 13,5 kilometrin matkalle. Pasi Surakka +358503532480 Pasi_Surakka@hotmail.com 13,5 km
Ostan yhden paikan 43 km matkalle. Tomi Mikkonen +358408643010 tmi@iki.fi 43 km Naiset ja miehet
Yöjuoksu kiinnostaa Markku lahti 0504117662 markku.lahti@me.com 65 km
Ostaisin paikan 43 km:lle. Mika Korva 0505 180319 mjkorva@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Ostaisin paikan 43km lenkille! Johannes Rannankari 0451320407 j.rannankari@gmail.com 43 km Naiset ja miehet
Ostaisin yhden paikan 65km päiväkisaan, mikäli peruutuksia tulee. Ville Helenius 0503773190 Ville.h.helenius@gmail.com 65 km
Hei! Ostan paikan N 43km sarjaan. Heidi Maaranen 0503437915 Heidi.a.maaranen@student.jyu.fi 43 km Naiset ja miehet
Ostan kaksi paikkaa 43 km:lle. Heidi Leppänen 0404103277 heidi.leppanen@icloud.com 43 km Naiset ja miehet
Nyt tarvitaan paikka 65 km sarjaan kun Karhunkierroksen lähtö ei varmaan toteudu (tai uusi aika ei sovi). Eeva Liesirova Liesirova 0505351777 eeva.liesirova@gmail.com 65 km
Ostaisin paikan 43km sarjaan tai vaihtoehtoisesti retkisarjaan. Ninni Nurmos +358407083049 ninni-ingrid.nurmos@student.oulu.fi 43 km Naiset ja miehet
Ostaisin Kolille 65km YÖ-vuoron. Osaltani Karhunkierroksen 83km siirtyy aikataulun muutoksesta johtuen ensi vuoteen, joten haluaisin lähteä maksimoimaan kurjuutta Kolin yöhön ja kokeilemaan hiukan henkistä kanttia... Antti Vehmas 0503424035 antti.vehmas@salo.fi 65 km
Ostan yhden paikan 13,5km matkalle. Heidi Saren 0504334641 heidi.saren@hotmail.com 13,5 km
Ostaisin 3 paikkaa 43km matkalle! :) Ilari Virtanen 0405412521 ilariv@uef.fi 43 km Naiset ja miehet
Ostetaan paikka 13,5km matkalle Polaris Koi 0401851725 polaris.koi@utu.fi 13,5 km

Miten perun, siirrän tai vaihdan sarjaa?

Muokkaa tietojasi itsepalvelulinkin kautta

Katso lisää!